Mndajans
EN
Dijital

Geniş müşteri portföyümüz için, dijital olan her şeyin ajansıyız. Ufuklar ve olasılıklar genişledikçe, birlikte çalıştığımız herkesin dijital varlıklarıyla sınırlarını zorlama fırsatı bulmasını sağlıyoruz.

Web Site Tasarımı
Web Site Geliştirme
Mobil / Duyarlı Gelişme
Yazılım
E-Ticaret Geliştirme
Ismarlama Geliştirme
Hareket

Çünkü hiçbir iş hareketsiz durmamalı. Temel değerlerini somutlaştıran video ve sosyal içerik geliştirerek, hareketi markanızla buluşturuyoruz.

Harekete Zemin Hazırlığı
İlgi Uyandıran Hareketli İçerikler
Kurumsal Videolar ve Markalı İçerik
Animasyon
Marka

Her müşterinin maksimum potansiyeline ulaşan ve iş için"doğru" hissi veren bir markaya sahip olmasını sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz ile, keşif aşamasından çevrimiçi ve çevrimdışı tüm detayları somut hale getirene kadar tam marka  öngüsünü yönetiriz ve teslim ederiz.

Dizayn
Strateji
Kimlik Tasarımı
Metin Yazarlığı
Teminat ve Varlık Tasarımı
Reklam

Bir ürünün öyküsünü anlatmanın yanında geri dönüşü olan satışlar da yapmaktayız.Böylelikle iş dünyasında varlığını devam ettiren kitleler arasındaki diyaloğa ve alış-verişe de olanak sağlamış olmaktayız.

Mesaj
Özet
Kurumsal Videolar ve Markalı İçerikler
Pazarlama Teminatı
Billboard
Kavramlar ve Kampanyalar
Sosyal

Sosyal Medya hizmetimiz her türlü endüstri için strateji, yönetim, katılım ve içerik oluşturma olgusundan başlar. Sosyal medyadaki tüm mecralarda en yeni araçlar ve eğilimler ile proaktif bir şekilde hesaplarınızı takip ediyoruz.

Strateji
Kampanya Oluşturma
Topluluk Yönetimi
Etkili Katılım
İçerik Geliştirme
Yaratıcı

MND'nin kalbi ve ruhu, yaratıcı yeteneklerimiz arasındadır. Tasarım ve yenilikçiliğin havasını koklayarak iş geliştiren bir ekibiz.Bu nedenle yaratıcılık doğal olarak yaptığımız her şeyin temeline oturuyor.

Kampanya Reklamı
Sanat Yönetimi
Entegre Pazarlama
Hikaye Anlatma
Ürün ve Hizmet Tanıtımı
E-BÜLTEN
Güncel paylaşımlarımızdan haberdar olmak için mail adresinizi gönderiniz.
©201
|
Tüm Hakları Saklıdır.